Ruošiamas policijos šakos kolektyvinės sutarties projektas

Pirmadienį, gegužės 25 d., vyko diskusija dėl policijos šakos kolektyvinės sutarties projekto pateikimo.

Prieš keletą mėnesių Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija (LTPF) kreipėsi į policijos generalinį komisarą Renatą Požėlą dėl policijos šakos kolektyvinės sutarties derybų.

Nors procesas dėl karantino šiek tiek užsitęsė, LTPF komanda išliko optimistiškai nusiteikusi ir tęsia darbus.  Šiuo metu vyksta diskusijos dėl projekto, kuris artimiausiu metu bus pateiktas policijos departamentui.

Savaime suprantama, sutartyje bus kalbama apie visus pareigūnus ir darbuotojus, tačiau ypatingas dėmesys bus paskirtas LTPF sudėtyje esantiems profesinių sąjungų nariams!

LTPF yra vienintelė profesinių sąjungų organizacija, kuri atitinka Darbo kodekse nustatytus kriterijus ir gali derėtis dėl policijos šakos kolektyvinės sutarties. Tad komanda nusiteikusi šį darbą atlikti be priekaištų.

Projekto diskusijoje dalyvavo:

LPPS pirmininkė Roma Katinienė, VMPDPS pirmininkas Vladas Sanda, KPBPS atstovas Irmantas Ivanauskas, VAITĮPS pirmininkas Vitalijus Jagminas, LTPF pirmininkė Loreta Soščekienė, LTPF pirmininkės patarėjas Artūras Černiauskas, LTPF teisininkės Simona Žadeikytė ir Olga Kilkinova.

 

2020-05-25
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More