Skirk 0,6% GPM dalį Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijai!

 

Kviečiame paremti teisėsaugos pareigūnus ginančias profesines sąjungas!

Kviečiame prisidėti prie kokybiškesnės mūsų veiklos – paremti didžiausią Lietuvoje teisėsaugos pareigūnus ginančią organizaciją, skiriant 0,6% GPM! Padėkite tiems, kurie kasdien rūpinasi kiekvieno jūsų ramybe ir saugumu.

Mūsų sudėtyje šiandien veikia 30 teisėsaugos pareigūnus ginančių profesinių sąjungų, vienijančių policininkus, ugniagesius, pasieniečius, muitinės, viešojo saugumo tarnybos, vadovybės apsaugos, probacijos tarnybos pareigūnus bei vidaus reikalų sistemos medikus.

Bendrai vienijame per 5000 narių ir daugiau nei 20 metų aktyviai veikiame skaidraus, saugaus ir oraus pareigūnų darbo labui.

Skirdami 0,6% GPM paramą nuo savo jau sumokėtų metinių pajamų, jūs padėsite mūsų organizacijai užtikrinti dar kokybiškesnį ir produktyvesnį darbą pareigūnų gerovei. Paramą skirti gali ir tie, kuriems pajamų deklaruoti šiemet nereikia.

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad skirdami 0,6% GPM profesinėms sąjungoms, jūs taip pat galite skirti 1,2% paramą kitoms palaikomoms organizacijoms, tokioms kaip mokyklos, darželiai, gyvūnų prieglaudos ir panašiai.

👉 Paramos gavėjo kodas: 191998645


Kaip galite skirti paramą LTPF? Pridedame instrukciją:

Eikite į www.vmi.lt puslapį.

Puslapio apačioje, prie informacinių sistemų pasirinkite mygtuką „EDS“.

 

 

 

 

Atsidariusiame lange spauskite „Prisijungti prie EDS“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasirinkite sau tinkamą prisijungimo būdą ir prisijunkite prie sistemos. Jungiantis per el. bankininkystę, prisijungę rinkitės mygtuką VMI el. paslaugos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atsidariusiame EDS tinklapyje, kairėje esančiame stulpelyje pasirinkite mygtuką „Pildyti formą“.

 

 

 

 

 

 

 

 

Eilutėje „Formos kodas“ įveskite kodą FR0512 ir spauskita mygtuką „Filtruoti“ arba prie Dažniausiai pildomų formų pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apačioje atsiradusioje lentelėje paspauskite ant gaublio.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jei paramą už 2023 m. jau skyrėte pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, pirmame lange matysite duomenis apie jau skirtą paramą. Paspaudę „Tęsti“ galėsite koreguoti ar pateikti naujus duomenis.

Jei parama už 2023 m. mokestinį laikotarpį nebuvo paskirta pagal ankstesnį prašymą, norėdami pradėti pildymą, spauskite „Pradėti“.

Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą (Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija) arba gavėjo kodą (191998645) ir spauskite „Tęsti“.

Kitame lange užpildykite būtiną prašymo informaciją: kokią dalį mokesčio ir iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate. Kviečiame paramą paskirti iki 2027 m. Taip pat galite nurodyti ir mokesčio dalies paskirtį. Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti“.

Nurodę visus paramos gavėjus spauskite „Taip, teisingi“.

Kai viską užpildysite – spauskite „Formuoti prašymą“.

Jei duomenys teisingi – spauskite „Pateikti“.


Ačiū už jūsų paramą!