Po LTPF kreipimosi panaikinti neteisėtos atrankos rezultatai

Po mūsų kreipimosi į Lietuvos kalėjimų tarnybą, panaikinti neteisėtos atrankos į Pravieniškių 1-ojo kalėjimo Resocializacijos skyriaus viršininko pareigas rezultatai.

Liepos pradžioje Lietuvos kalėjimų tarnyboje sudaryta atrankos į šias pareigas komisija. Tačiau į atrankos komisijos sudėtį neįtrauktas Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos atstovas.

Kreipėmės į Lietuvos kalėjimų tarnybos vadovybę su prašymu panaikinti jau įvykusios atrankos rezultatus, nes LR vidaus tarnybos statute numatyta, kad jeigu statutinėje įstaigoje veikia profesinė sąjunga ir atrankoje dalyvaujantis pareigūnas yra šios profesinės sąjungos narys, vienas atrankos komisijos narys turi būti šios profesinės sąjungos atstovas. Kitais atvejais atrankos komisijoje stebėtojų teisėmis dalyvauja darbo tarybos atstovas.

Kadangi atrankoje LTPF narys dalyvavo, atranka negalėjo vykti be LTPF atstovo komisijoje. Esame dėkingi kalėjimų tarnybai už operatyvumą ir sąžiningą reagavimą – į mūsų kreipimąsi atsižvelgta, atrankos rezultatai panaikinti ir atranka bus organizuojama iš naujo, pagal visus teisės aktų reikalavimus.

 

2023-07-26
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More