Susitikimas PD dėl šakos kolektyvinės sutarties

2020-03-12 Policijos departamente įvyko susitikimas dėl šakos kolektyvinės sutarties. Policijos departamentas priėmė Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos , į kurios sudėtį įeina ir Lietuvos policijos profesinė sąjunga, kvietimą dėl kolektyvinių derybų pradžios. Susitikimo metu buvo sutarta dėl derybų sąlygų, laiko, sutarties projekto.

Susitikimo metu , taip pat buvo aptartos ir galimybės, maksimaliai užtikrinti saugias ir sveikas darbo sąlygas Policijos pareigūnams ir darbuotojams- dėl galimybės dirbti nuotoliniu būdu, visų mokymų ir renginių atšaukimo,visiems reagavimo pareigūnams vienodų priemokų nustatymo, dėl numatomos privalomos nuostatos veiklos padaliniams būti teritorijoje , negaliojimo, dėl LPM studentų atostogų, priemonių aprūpinimo ir kt. klausimais. Buvo pažadėta atsižvelgti į LTPF pirmininkės siūlymą dėl nėščių dirbančiųjų, kad joms būtų sudarytos galimybės dirbti nuotoliniu būdu.

Profesinė sąjunga artimiausiu metu planuoja vykdyti savo narių apklausą ar policijos pareigūnai yra pakankamai aprūpinti visomis būtinomis apsaugos priemonėmis, ar yra problemų derinant darbą ir šeimyninius įsipareigojimus, ar besilaukiančioms pareigūnėms yra sudarytos sąlygos dirbti nuotoliniu būdu ir kt.klausimais susijusiais su saugiomis ir sveikomis darbo sąlygomis.

LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More