Pasirašyta šakos kolektyvinė sutartis su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu

Ketvirtadienio popietę, birželio 26 d., Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje buvo pasirašyta šakos kolektyvinė sutartis su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu (PAGD).

Sutarties pasirašyme dalyvavo Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija (LTPF) ir jai priklausančios Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimas bei Respublikinė ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga.

„Po ilgų, intensyvių derybų džiaugiamės galiausiai susirinkę čia įtvirtinti bendro sutarimo. Ši šakos sutartis skirta visai mūsų ugniagesių bendruomenei, tad tikimės, kad ji vienodai ir galios visai bendruomenei“, – sveikinimo žodį tarė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius ir pakvietė profesinių sąjungų atstovus prie stalo.

LTPF pirmininkė Loreta Soščekienė dėkojo derybose dalyvavusiems kolegoms ir departamento atstovams: „Gal derybų metu ir neišvengėme šiokios tokios įtampos, tačiau džiaugiuosi, kad nebuvo jokio pykčio ar priešpriešos. Visi puikiai supratome, kad dirbame dėl bendro tikslo – dėl mūsų pareigūnų. Tik šio tikslo vedami šiandien galime stovėti čia tokia puikia proga.“

„Čia įkurtos Bendrystės ir socialinių inovacijų centro tikslas puikiai atitinka šios sutarties pasirašymą –  norime padėti pareigūnams. Mums malonu, kad šiandien pasirinkote mūsų bažnyčią, – Reikšmingu įvykiu pasidžiaugė ir bažnyčios kapelionas Algirdas Toliatas. –  Labai norisi, kad visi drauge augtume ir siektume tiesos, remiantis žmogiškumu ir bendryste. Norisi pasekti Skandinavijos profesinių sąjungų pavyzdžiu ir pasiekti tokį lygį, kai kovosime ne dėl šiuo metu esamos neteisybės, o kad tos neteisybės nė nebūtų ir tiktai gerintume sąlygas pareigūnams.“

 

2020-06-25
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More