Ugniagesių profesinės sąjungos susitiko su PAGD vadovais

Ketvirtadienį, liepos 2 d., ugniagesių profesinių sąjungų atstovai Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijoje (LTPF) susitiko su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) direktoriumi vidaus tarnybos generolu Sauliumi Greičiumi bei jo pavaduotoju Giedriumi Sakalinsku.

Pirmą kartą federacijoje apsilankęs generolas S. Greičius susitikimą pradėjo dėkodamas už pakvietimą. „Savaime suprantama, kad problemos sprendžiamos lengviau, kai turime galimybę jas aptarti, išanalizuoti visi kartu. Net jei negalime į visus klausimus iškart suteikti konkretaus atsakymo, esame čia tam, kad tie klausimai būtų aptarti. O nesant galimybės tam tikrų prašymų įgyvendinti, vėlgi, manau, kad svarbu susitikti ir paaiškinti, kodėl yra vienaip ar kitaip. Tikiuosi, kad susitikti galėsime dažniau ir mūsų nuveikti darbai gerins ugniagesių darbo sąlygas“, – sakė S. Greičius.

Kartu su pavaduotoju jis pristatė šiuo metu sistemoje dirbančių ugniagesių etatų, atlyginimų, komandų sudėties situaciją, papasakojo apie artimiausius vadovybės planus. Su  profesinių sąjungų atstovais aptartos aktualiausios problemos.

 

2020-07-02
LTPF informacija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More