Susitikime su Policijos departamentu aptarti darbuotojų vertinimai ir kolektyvinės sutarties įgyvendinimas

Šiandien nuotoliniu būdu LTPF pirmininkė Loreta Soščekienė susitiko su Policijos vadovybe. Susitikime dalyvavo mūsų atstovaujamų policijos profesinių sąjungų pirmininkai Roma Katinienė, Jovita Kupstienė, Vladas Sanda ir kitų profesinių sąjungų atstovai.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius ir departamento vyriausiasis patarėjas Romualdas Voišnis socialiniams partneriams pristatė pokyčius dėl policijos pareigūnų, valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, metinio tarnybinės veiklos vertinimo.

Pasak policijos vadovybės, vertinimai bus atliekami atsižvelgiant į darbuotojų rezultatus – atlyginimo kėlimas numatomas geriausiai darbe pasižymėjusiems darbuotojams. Loreta Soščekienė pastebėjo, kad dažnai šie vertinimai atrodo neobjektyvūs, nes priedai skiriami daugiausiai skyrių vadovams. Tuo tarpu, žemesnių grandžių pareigūnai ir darbuotojai lieka neįvertinti.

LTPF pirmininkė pasiūlė siekiant maksimaliai sąžiningo darbuotojų vertinimo, prieš kiekvieną jų surengti pasitarimą su profesinėmis sąjungomis, kurių metu būtų aptartos vertinimų procedūros ir tvarka. Policijos generalinio komisaro pavaduotojas S. Tamulevičius šiam siūlymui pritarė.

Susitikimo metu taip pat kalbėta ir apie gruodį pasirašytos šakos kolektyvinės sutarties įgyvendinimo planą – aptarti profesinių sąjungų siūlymai ir jų pritaikymo galimybės.

 

2021-01-12
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More