Policijos šakos kolektyvinės sutarties įgyvendinimą koordinuos LTPF paskirta R. Katinienė

Policijos šakos kolektyvinės sutarties įgyvendinimą koordinuos LTPF paskirta atstovė, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė!

Po kolektyvinės sutarties pasirašymo naujai įsteigtai Žmogiškųjų išteklių ir teisės valdybos patarėjo pareigybei buvo ieškomas tinkamiausias kandidatas, galintis atstovauti policijos profesinių sąjungų pareigūnus sutartyje numatytoms sąlygoms įgyvendinti.

„Vertinu kolegų išreikštą pasitikėjimą. Šios kolektyvinės sutarties derybose su Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija dėjome didžiules pastangas siekdami užtikrinti geriausias sąlygas mūsų pareigūnams, pasirūpinti, kad jų teisės ir laisvės būtų tinkamai atstovaujamos. Džiugu, kad su naująją Policijos vadovybe pavyko pasiekti konstruktyvių sprendimų ir konsensuso. Nuveikėme reikšmingą darbą, tačiau tai tik pradžia – asmeniškai ir kartu su profesinės sąjungos bei LTPF komanda toliau sieksiu palankiausių sprendimų ir deramo policijos pareigūnų profesinių sąjungų bendruomenės atstovavimo. Esminiu iššūkiu laikau interesų suderinimą tarp profesinių sąjungų ir Policijos departamento“,- kalbėjo Policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė.

R. Katinienė dirbo kriminalinės ir viešosios policijos, taip pat ir administracijos padaliniuose. Nuo 2004 m. įsitraukė į profesinių sąjungų veiklą, o nuo 2012 m. tapo Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininke. Ilgus metus kaupta vertinga ir kompetentinga patirtis neabejotinai padės profesionaliai rūpintis sutarties įgyvendinimu.

 

2021-06-07
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More