Ugniagesiai rengia mitingą!

Lapkričio 19 d., antradienį, 11 val. Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje, Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimas (LTPF nariai)  rengia mitingą.   Ugniagesių gelbėtojų finansavimas nusikalstamai menkas ir jau daugelyje šalies savivaldybių nebeįmanoma tinkamai užtikrinti gyventojų saugumo. Vien šiems metams užbaigti savivaldybių ugniagesiams trūksta 1,5 mln. eurų, o kitąmet finansiškai bus dar sunkiau.

Daug savivaldybių dirba ir į iškvietimus važiuoja nepakankamai žmonių. Alternatyvų nėra – net gerai besitvarkančiose savivaldybėse ugniagesiai gelbėtojai priversti pažeidinėti saugumo taisykles. Dėl nepakankamo aprūpinimo tinkama įranga ir ekipuote jiems nuolat tenka rizikuoti savo sveikata. Ugniagesiams reikia važinėti senais automobiliais, dirbti tinkamai nesutvarkytuose pastatuose, o vietinė ir nacionalinė valdžia, net ir nuolat informuojama apie problemas, ilgai į tai žiūri pro pirštus.

Profesinės sąjungos padarė viską, bandydamos spręsti problemas konstuktyviu dialogu, bet reikalai nejuda iš vietos.
Laikas garsiai priminti politikų įsipareigojimus statutiniams pareigūnams! Nebūkite abejingi – prisijunkite prie šios svarbios protesto akcijos!

LTPF informacija
2019-11-15

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More