Profesinių sąjungų nariai. Rolandas Butkus: neįsivaizduoju laisvalaikio be dviračio ir žygių

1249 km dviračiais aplink Lietuvą. Tokią kelionę pavasarį su bendraminčiais įgyvendino Vilniaus m. policijos darbuotojų profesinės sąjungos narys Rolandas Butkus.

Ir tai tik vienas iš nedaugelio jo žygių. Kaip sako pats Rolandas – dviračių ir pėsčiųjų žygiai jam ne tik laisvalaikio praleidimo būdas, o viso gyvenimo būdas. Vyras jau daug metų aktyviai pats kuria žygių maršrutus, į kuriuos kaskart susirenka dešimtys žmonių. Jis paruošia ir pasakojimus apie įdomias maršrute esančias lankytinas vietas.

Jo maršrutais neretai susidomi ir Ukmergės turizmo centras, padedantis surinkti grupes žygeivių, Policijos departamentas, suburiantis žygiui Lietuvos policijos bendruomenę. Su prašymu sudaryti specialius maršrutus kreipėsi ir Ukmergės istorinis miško brolių klubas, organizavęs Ukmergės krašto partizanų veiklos minėjimui skirtą žygį.

Žygius R. Butkus vykdo visiškai savarankiškai ir be jokio atlygio. Susirinkusios grupės keliauja ne tik po Ukmergės rajono apylinkes, bet ir po kitas Lietuvos vietas. Didesnių nuotykių mėgėjams siūlo naktinius dviračių žygius.

Ukmergės rajono policijos komisariate Veiklos skyriaus vyresniuoju tyrėju dirbantį Rolandą visą gyvenimą žavėjo aktyvus laisvalaikis, karinės pratybos, todėl prieš ketverius metus su bendraminčiais jis įstojo į Krašto apsaugos savanorių pajėgas, kuriose iki šiol yra savanoris.

Valstybei sudėtingu laikotarpiu kaip savanoris Rolandas prisijungė prie karštosios NVSC koronos skambučių linijos. Pamainos joje nors ir nelengvos, tačiau prie darbo telefonu per pastaruosius pusę metų priprato, nes buvo paskirtas dirbti Policijos departamento reagavimo pranešimų centre.

 

2020-12-04
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More