Profesinių sąjungų nariai. Rasa Milikauskienė – aktyvi visuomenininkė ir menininkė

LTPF profesinių sąjungų nariai ne tik puikūs pareigūnai ir tarnybų darbuotojai, bet ir veiklūs bei aktyvūs žmonės. Nepatikėsite, kiek įdomių pomėgių ir interesų sričių jie aprėpia!

Pirmoji mūsų „radare“ – Rasa Milikauskienė. Ji jau 13 metų dirba Lietuvos probacijos tarnyboje, Šiaulių regiono skyriuje ir apie penkerius metus priklauso Lietuvos probacijos tarnybos profesinei sąjungai.

Be ilgamečio atsidavimo darbui, Rasa labai aktyvi ir laisvalaikiu. Jį skiria tiek visuomeninei veiklai, tiek asmeniniams pomėgiams.

Ji jau penkerius metus savanoriauja: anksčiau dalyvavo VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ veikloje, o dabar tęsia savanoriškus darbus organizacijoje VšĮ „Būk su manimi“. Kartu su organizacijos savanoriais surenka žmonių dovanojamus daiktus, rūbus ir perduoda tiems, kam labai reikia.

Rasa yra ir aktyvi kraujo donorė, aukojanti kaskart kraujo centro darbuotojams atvykus į Mažeikius.

Laisvalaikiu profesinės sąjungos narė mėgsta užsiimti dekupažu – jau apie aštuonerius metus dekoruoja įvairiausius daiktus piešiniais. Daugybę savo dekupuotų vazų, krikštadėžių ir kitų daiktų yra padovanojusi savo draugams ir artimiesiems.

Be visų šių veiklų Rasa yra trijų vaikų mama, augindama vaikus sugebėjusi pabaigti Vadybos studijas. Iškart po jų ir įsidarbino į probacijos tarnybą, kurioje dirba iki šiol.

2020-11-17
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More