Pasieniečių mokyklos absolventai pasirengę tarnauti Tėvynei

Rimantas Liepa

Penktadienį, liepos 17 d., Pasieniečių mokykloje 35-osios laidos kursantams buvo įteikti profesinio mokymo diplomai. Jaunieji pasieniečiai davė priesaiką Tėvynei.

Ši laida ypatinga ir tuo, jog mokslus baigė Valstybės sienos apsaugos tarnybai minint veiklos 100-metį. Pasieniečių mokyklą šiemt baigė 58 absolventai, iš kurių net 47 – dar prieš baigiant mokslus – tapo Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos nariais.

Sveikindamas kolegas Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos pirmininkas Rimantas Liepa sakė: „Ši absolventų laida išskirtinė ne tik todėl, kad mokyklą baigė Valstybės sienos apsaugos tarnybos šimtmečio sandūroje, bet ir tuo, kad per šimtą metų pirmą kartą tiek kursantų, dabar jau pareigūnų, įstojo į profesinę sąjungą, 90 proc.! Mes tik galime pasidžiaugti Jūsų sąmoningumu. Jūs saugokit Tėvynę, valstybės sieną, mes ginsime jus. Mes su jumis visada“.

Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos pirmininkas taip pat padėkojo mokyklos viršininkui ir vadovybei už tai, kad durys į šią mokymo įstaigą profesinei sąjungai visada draugiškai atvertos, o socialinis dialogas vyksta sklandžiai.

Absolventus tapusius pasieniečiais puikia muzika ir nuotaika sveikino VRM reprezentacinis pučiamųjų orkestras bei gausybė sveikintojų, o pasieniečiais tapusiems absolventams Pasieniečių mokyklos viršininkas linkėjo ištvermės, drąsos ir visokeriopos sėkmės, kuri tikime lydės mūsų jaunuosius kolegas.

 

2020-07-20
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More