A. Dulkio prašome nebeskaldyti visuomenės ir nedemonizuoti pareigūnų

Juliaus Kalinsko nuotr.

Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija ragina sveikatos apsaugos ministrą atsakingiau viešai reikšti savo nuomonę. Taip reaguojama į šiandien Žinių radijuje išsakytą ministro pareiškimą, kad pareigūnai neva neturėtų pykti, nes jie eilėje yra kartu su onkologiniais ligoniais.

„Tai labai aiškus emocinis sulyginimas. Labai apmaudu, kad ministras, pareigūnus priešpastatydamas onkologiniams ligoniams, formuoja nuomonę, kad pareigūnai mėgina skiepus gauti kažkieno sąskaita. Suprask – sunkiausių ligonių sąskaita. Manome, kad tokio rango politikai turėtų atsakingiau rinktis viešai išsakomus žodžius. Visuomenė ir taip susiskaldžiusi, o įtampas darbe patiria visi, ne tik ministras, pareigūnai taip pat. Tokie pareiškimai įtampų nemažina, o priešingai. Juolab, kad nuolat girdime apie vakcinų likučius. Tai vietoj to, kad vakcinos būtų skirstomos efektyviau, ministerija užsiims pareigūnų moralizavimu?“,- teigia LTPF pirmininkė Loreta Soščekienė.

LTPF lyderė taip pat primena, kad pareigūnai labai kantriai stebėjo prioritetinių sąrašų koregavimus ir pareigūnų stūmimą tolyn. Viešomis akcijomis reaguoti nutarta tik tada, kai paaiškėjo, jog kaupiasi AstraZeneca vakcina, tačiau pareigūnai, nuolat kontaktuojantys su galimai rizikingais asmenimis, vis tiek neskiepijami.

 

2021-04-08
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More