LTPF skiria 2000 eurų streikavusiems Vilniaus viešojo transporto vairuotojams palaikyti

Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos Tarybos posėdyje nutarta skirti 2000 eurų streikavusiems Vilniaus viešojo transporto vairuotojams palaikyti. Parama bus pervesta streiką organizavusiai profesinei sąjungai.

„LTPF nuo pat pradžių rėmė streiką ir pagrįstus vairuotojų reikalavimus. Džiaugiamės, kad šis drąsus žingsnis pasiteisino ir vairuotojų darbo sąlygos pagerės. Reikia suprasti, kad Lietuvoje streiką surengti nėra lengva, tad ši darbuotojų pergalė – tarsi kalėdinė dovana visam profesinių sąjungų judėjimui Lietuvoje. Mums visiems priminta, kad būnant solidariais ir nepasiduodant spaudimui galima išguiti net ir įsisenėjusias ydas darbovietėje“, – sako LTPF pirmininkė Loreta Soščekienė.

Pasak jos, streikas nėra vien streikavusių reikalas. Pozityvus rezultatas padės ne tik streikavusiems vairuotojams, bet ir sustiprins darbuotojų poziciją apskritai. „Dėl to sveikiname kolegas ir kitus metus pasitinkame su viltimi, kad Lietuvoje daugės kolektyvinių sutarčių, o darbo sąlygos gerės“, – tikisi LTPF pirmininkė.

 

2022-12-23
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More