LTPF atstovai apsilankė atsinaujinusiame VRM Medicinos centre

Antradienį LTPF pirmininkė Loreta Soščekienė, kartu su pavaduotojais Roma Katiniene, Dariumi Čekavičiumi, Rimantu Liepa ir kitais profesinių sąjungų atstovais lankėsi atsinaujinusiame Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centre, kur susitiko su centro direktoriumi Mariumi Buitkumi.

Direktorius kolegoms aprodė renovuotas medicinos centro patalpas, supažindino su čia teikiamomis gydymo paslaugomis, profilaktiniais sveikatos patikrinimais, aptarė medicininę reabilitaciją.

Su medicinos centro vadovu LTPF atstovai aptarė ir šiuo metu iškylančius sunkumus dėl registracijos pas gydytojus, reabilitacijos prieinamumo. Direktorius patikino, kad dedamos pastangos, jog eilės į reabilitaciją mažėtų, o dirbantys ar buvę pareigūnai, kuriems priklauso reabilitacija, tikrai turės galimybę ja pasinaudoti.

Šiuo metu atsinaujinusiame reabilitacijos skyriuje yra 50 stacionarių lovų. Medicinos centro darbuotojai sakė per šiuos metus manantys sulaukti 1200 pacientų, o kitais metais ir dvigubai tiek.

VRM Medicinos centre, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje šiuo metu teikiamos tokios paslaugos:

  • Pradinė reabilitacija: ambulatorinio arba stacionarinio gydymo metu.
  • Ambulatorinė reabilitacija: judamojo atramos aparato pažeidimų, nervų sistemos ligų.
  • Stacionarinė medicininė reabilitacija: judamojo atramos aparato pažeidimų, nervų, kraujotakos sistemos ligų, prevencinės medicininės ir psichologinės reabilitacijos.

Visos procedūros pareigūnams atliekamos naudojantis inovatyvia medicinos įranga. Reabilitacijos paslaugos taip pat teikiamos ir viešosiose įstaigose „Dainava“ bei „Pušynas“. Po renovacijos VRM reabilitacijos centro filialą Trakuose tikimasi atidaryti 2025 m.

 

2024-05-22
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More