Futbolo šventė Vilniaus pataisos namuose

Vakar, vasario 18 d., Vilniaus pataisos namuose šurmuliavo futbolo šventė! Tradicinis „Vilniaus Rasos Winter Cup 2020“ šiemet buvo skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti.

Turnyro vietą Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos sporto salėje išrinko renginio organizatoriai – Vilniaus pataisos namų profesinė sąjunga (VPNPS, LTPF filialas). Turnyre dalyvavo 6 –ios Vilniaus pataisos namų pareigūnų, darbuotojų ir buvusių įstaigos pareigūnų komandos.

Renginio pradžioje pataisos namų direktorius Viktoras Davidenko bei VPNPS pirmininkas Darius Čekavičius tarė sveikinimo žodžius, buvo šventiškai sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas, paminėti svarbūs Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo ir patriotiškumo puoselėjimo faktai. Tuomet ištraukus varžybų burtus, prasidėjo turnyras. Jame teisėjavo Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos teisėjas Jokūbas Guobys.

Komandos varžėsi dviejuose pogrupiuose. Po dvi pogrupių komandas pateko į pusfinalius, o paskutines pogrupio vietas užėmusios komandos kovojo tarpusavyje dėl galutinės 5-6 vietos.

Vyko ir baudinių mušymo rungtys: ,,Baudinių karaliaus “ rungtyje nugalėtoju tapo pataisos namų 2-ojo saugumo valdymo skyriaus specialistas Stanislav Semaško, ,,Baudinių karalienės“ vardą po inirtingos kovos iškovojo jaunoji sportininkė Jana Šulskytė, o ,,Baudinių karaliaus Junior“ titulą taikliu bei užtikrintu smūgiu užsitikrino vaikų futbolo komandos Fk Rabona vartininkas Dominykas Čekavičius.

,,Vilniaus Rasos Winter Cup 2020” dalyviai bei prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos specialiai šiam turnyrui įsteigtais prizais: taurėmis bei atminimo medaliais. Turnyro nugalėtojais tapo jungtinė buvusių Vilniaus pataisos namų bei dabar jau uždaryto Lukiškių tardymo izoliatoriaus – kalėjimo pareigūnų komanda ,,VETERANAI“. 2–ąją vietą turnyre iškovojo pataisos namų komanda ,,DREAM TEAM“, o varžybų bronza atiteko įstaigos komandai ,,RASŲ RYKLIAI“.

LTPF atminimo taurėmis buvo apdovanoti geriausieji turnyre dalyvavusių komandų žaidėjai: Dainius Kilikevičius, Večeslavas Dulko, Artūras Kirkutis, Pavel Srebniuk, Edvard Abramovič, Janas Bogdanas.

„Tokie renginiai – puiki proga artimiau susipažinti su kolegomis ir pajusti bendrystę. Jų metu patirtos emocijos bei įspūdžiai labai teigiamai veikia bendrą organizacijos mikroklimatą ir darbuotojų tarpusavio santykius. Atsiranda pasitikėjimas kolegomis, bendrumo ir pagarbos vieni kitiems jausmas. Džiugu, kad Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija bei Vilniaus pataisos namų vadovybė palaikė VPNPS valdybos idėją organizuoti šią futbolo šventę darbuotojams. Dėkojame už pagalbą bei tikimės glaudaus bendradarbiavimo ateityje“ – įspūdžiais po renginio dalinasi VPNPS pirmininkas Darius Čekavičius.

„Galime vis diskutuoti apie įvairias profesinių sąjungų narystės didinimo teorijas ir strategijas. Bet štai kaip viskas paprasta – tereikia į savo darbą įdėti širdies! Ačiū kolegoms už jūsų aktyvumą, nuolatinį pozityvumą ir puikų komandinį darbą. Jūs įrodėte, kad narystė profesinėje sąjungoje naudinga ne tik dėl socialinių garantijų, bet ir dėl žmogiškos bendrystės“, – filialo aktyvumu džiaugiasi ir LTPF pirmininkė Loreta Soščekienė.


VPNPS ir LTPF informacija

2020-02-19

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More