Tarptautinė policijos solidarumo akcija Ukrainai – EPU-COPS

Europos policijos sąjunga (EPU) ir partneriai inicijuoja policijos pareigūnų solidarumo kampaniją su Ukrainos kolegomis – C.O.P.S. EPU kviečia savo nares ir bendraminčius solidarizuotis paramai.

Ši iniciatyva koncentruojasi į pagalbą policijos pareigūnų šeimoms, bandančioms atkurti savo gyvenimus po ilgos jų kovos priešakinėse linijose gelbstint gyvybes, saugant bei padedant gyventojams brutaliame Rusijos sukeltame kare Ukrainoje.

„Siaubingi vaizdai iš Ukrainos, kuriuos stebime per televizorių ekranus ar internete, drasko širdį. Policijos pareigūnai ten kiekvieną minutę susiduria su tokia tamsia gyvenimo puse. Jie veikiami pačių siaubingiausių vaizdų bei patys patiria asmenines dramas. Ne visos pareigūnų karo žaizdos bus matomos: gilūs šio karo palikti randai neišgis be psichologinės ir fizinės paramos bei struktūrizuotos pagalbos sveikti“, – teigia sumanytojai.

Šia ilgalaike kampanija EPU siekia padėti policijos pareigūnams susidoroti su psichologinėmis ir fizinėmis traumomis. Organizatoriai nori padaryti viską, ką tik gali, padedant atkurti pareigūnų šeimų gyvenimus: atstatant namus, padedant susijungti šeimoms, suteikiant medicininę pagalbą kovojant su psichologinėmis traumomis bei gyvybei pavojų keliančiais sužeidimais, remiant atliekant pareigas rusų nužudytų pareigūnų šeimas, vaikus.

„Nuolat kartojame, kad profesinių sąjungų stiprybė – solidarumas. Dėl to patys aukosime ir nuoširdžiai raginame kitus prisidėti prie šios svarbios iniciatyvos padedant pareigūnų bendruomenei bei jų šeimoms karo draskomoje šalyje“, – sako Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkė Loreta Soščekienė.Kampaniją įgyvendins tarptautinė komanda, sudaryta iš EPU narių. Vis tik be finansinių aukų ši iniciatyva neišsivers, dėl to EPU kviečia visus aukoti žemiau nurodyta sąskaita, pervedimo paskirtyje pažymint, kad auka skiriama EPU-COPS. Kilus klausimams, galima rašyti j.hirt@acp.nl.

 

Rekvizitai aukai:

 

 

 

LTPF informacija
2022-08-01

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More