PAGD sudarė komisiją laikinojo nedarbingumo dėl Covid-19 ryšiui su tarnybinių pareigų atlikimu nagrinėti

Lapkričio 19 d. Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija kreipėsi į Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentą su prašymu užtikrinti, kad kiekvienas Covid-19 liga susirgęs pareigūnas gautų adekvačią ligos išmoką. T.y., išmoką, atitinkančią 100 proc. į rankas išmokamo kompensuojamo uždarbio.

Tarnybai siūlėme sudaryti Ligos ir (ar) laikinojo nedarbingumo ryšio su profesinės veiklos funkcijų vykdymu ar tarnybinių pareigų atlikimu nustatymo komisiją, kuri nagrinėtų susirgusio darbuotojo kuo skubiau pateiktą prašymą.

Dalinamės atsakymu, kurį gavome iš PAGD:

DĖL PAREIGŪNŲ SOCIALINIŲ GARANTIJŲ UŽTIKRINIMO

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau – departamentas) vertina Jūsų susirūpinimą dėl pareigūnų socialinių garantijų užtikrinimo susirgus COVID-19 ir informuoja, kad departamento direktoriaus 2020 m. lapkričio 24 d. įsakymu Nr. 1-573 „Dėl nuolatinės Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūno laikinojo nedarbingumo ryšio su tarnybinių pareigų atlikimu nustatymo komisijos sudarymo“ sudaryta nuolatinė departamento pareigūno laikinojo nedarbingumo ryšio su tarnybinių pareigų atlikimu nustatymo komisija ir patvirtintas departamento pareigūno laikinojo nedarbingumo ryšio su tarnybinių pareigų atlikimu nustatymo komisijos darbo reglamentas.

Minėtos komisijos pagrindinis tikslas – išnagrinėti departamento pareigūnų pateiktus prašymus ir kitus dokumentus bei nustatyti pareigūno laikinojo nedarbingumo ryšį su tarnybinių pareigų atlikimu. Departamentas užtikrina kiekvieno departamento pareigūno teisę, susirgus COVID-19 ir komisijai patvirtinus laikinojo nedarbingumo ryšį su tarnybinių pareigų atlikimu, į kompensaciją, kurią sudaro pareigūno vidutinio darbo užmokesčio ir gautos ligos išmokos skirtumas.

Dėkojame už konstruktyvų dialogą ir bendradarbiavimą.

Direktorius
vidaus tarnybos generolas                                                                                            Saulius Greičius

 

LTPF KREIPIMASIS ČIA
PAGD ATSAKYMAS ČIA 

 

2020-12-07
LTPF informacija

Susiję straipsniai

Naujausi straipsniai
Load More