Lietuvos naujienos

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą

teismasTeisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują specialistų grupę, kuri teiks siūlymus dėl teismo proceso ir neteisminio ginčų nagrinėjimo proceso tobulinimo. Pokyčiais siekiama sustiprinti nepriklausomo ir nešališko teisingumo vykdymo sąlygas.
 
 
 
 
 

L. Pernavas sieks antrosios kadencijos

pernavasGeneralinis policijos komisaras Linas Pernavas žada siekti antros kadencijos šiame poste. Jo penkerių metų kadencija baigiasi šį rudenį. „Aš nematau, kodėl negalėčiau dirbti antros kadencijos: tikrai turiu idėjų, minčių, turiu gerą komandą ir manau, kad, jei bus galimybė, aš tikrai tas savo mintis ir tikslus įgyvendinsiu“,
Interviu su geriausiu 2018 metų probacijos pareigūnu

M.povilaitisKalėjimų departamente ir jam pavaldžiose įstaigose dirba daugiau nei 3 tūkst. darbuotojų. Bausmių vykdymo sistemoje dirbantys žmonės yra didžiausia organizacijos vertybė. Ne kiekvienas čia gali dirbti – tik stiprūs dvasia ir kūnu. Didžiuojamės kiekvienu, sąžiningai ir atsakingai tarnaujančiu!
 
 
 

Teisėjų korupcijos byla: į teismą atvesti dar 3 advokatai

vilniaus-apyg.-teismasVilniaus miesto apylinkės teisme ketvirtadienį toliau teikiami prašymai suimti teisėjų korupcijos bylos įtariamuosius. Į teismą su antrankiais pareigūnų atvestas advokatas Marius Navickas, o kiek vėliau – kita bylos veikėja, greičiausiai tai – advokatė Giedrė Cimbolienė. Įtariamajai buvo uždėti antrankiai, ji slėpė savo veidą.