Lietuvos naujienos

Seimo verdiktas: Mindaugas Bastys veikė prieš Lietuvos valstybę

gaspromSeimui antradienį pristatytos Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto tyrimo dėl Seimo nario Mindaugo Basčio veiklos išvados. Išvadose teigiama, kad parlamentaras veikė prieš Lietuvos valstybę. Už jas balsavo 93, prieš buvo 6 parlamentarai, susilaikė 16 Seimo narių. Balsavimuose išvadų nepalaikė tik socialdemokratai ir „tvarkiečiai“, „valstietis“ Stasys Jakeliūnas ir liberalas Kęstutis Glaveckas.

Smurto Lietuva: parodė, su kuo kasdien susiduria pareigūnai

polic.ir.suoPolicijos generalinis komisaras Linas Pernavas parodė, su kokiais iššūkiais kiekvieną dieną susiduria pareigūnai reaguodami į smurtą artimoje aplinkoje. Pirmadienį Seime vykusioje konferencijoje, skirtoje aptarti veiksmus, kurių reikia imtis siekiant užtikrinti vaiko teises, jis pademonstravo filmuką,Lietuviai – laimingiausi iš Baltijos šalių

laimingasLietuviai pastaraisiais metais buvo laimingesni už latvius, estus ir baltarusius, tačiau nusileido lenkams bei rusams, rodo pirmadienį paskelbtas Jungtinių Tautų remiamas tyrimas.  Kasmet nuo 2012 metų sudaromame Pasaulio laimės indekse Lietuva šiemet užėmė 52 vietą. Latvija liko 54-a, Estija – 66-a, Baltarusija – 67-a.