Lietuvos naujienos

V. Gaidys paaiškino, kodėl nyksta neįtikėtinas „valstiečių“ populiarumas

saulius-skŠeštadienio rytą paskelbta apklausa rodo, kad ir toliau žaibiškai smunka „valstiečių“ reitingai ir akivaizdžiai kyla Kauno mero Visvaldo Matijošaičio populiarumas. Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ direktorius Vladas Gaidys LRT RADIJUI pakomentavo šias tendencijas. Kaip rodo dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu atlikta aklausa, gegužę už „valstiečius “ ketina balsuoti 17,2 proc. rinkėjų - keturiais procentiniais punktais mažiau nei balandį.
Atšauktas FNTT vadovo konkursas: nebeliks ir pačios institucijos?

klausimaiFinansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovo konkursas atšauktas Vidaus reikalų ministerijai (VRM) suplanavus keisti įstaigos direktoriaus skyrimo tvarką. Kitą savaitę gali paaiškėti, kad nebeliks ir pačios FNTT, rašo „Lietuvos žinios“. Pusantro mėnesio trukęs FNTT vadovo konkursas atšauktas. Du jame dalyvauti panorėję kandidatai galės mėginti laimę kitame konkurse, jei toks bus rengiamas.

Verslo atstovas suniokojo valstiečių siūlomą susitarimą didinti atlyginimus

vyriausybeVyriausybės priemonių plane yra punktas, kuriame iki šių metų 3 ketvirčio vyriausybė įsipareigoja pasiekti nacionalinį susitarimą dėl darbo užmokesčio. Į klausimą, kas jį turėtų pasirašyti, prieš porą mėnesių premjeras Saulius Skvernelis mūsų laidai yra sakęs: „Aš manau, tai turėtų apimti verslą, kaip pagrindinį darbdavį, politikus, kaip sprendimo priėmėjus, kurie gali įtakoti verslo sąlygas, investicinę aplinką, darbo jėgos apmokėjimo mažinimą, darbo vietų kūrimą.

Apie 200 neįgaliųjų prie Seimo prašė neatimti iš jų darbo

stopPrie Seimo iš visos Lietuvos susirinkę socialinėse įmonėse dirbantys neįgalieji reikalavo neatimti iš jų darbo. Į įspėjamąjį mitingą „Leiskite dirbti“ susirinkę maždaug 200 žmonių piktinosi, kad nuo birželio valdžia ketina ne jų naudai pakeisti socialinių įmonių veiklos sąlygas. Akcijos dalyviai teigė, kad naujovės sunaikins jų integravimo į darbo rinką sistemą ir paskatins emigraciją.

Seimo verdiktas: Mindaugas Bastys veikė prieš Lietuvos valstybę

gaspromSeimui antradienį pristatytos Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto atlikto tyrimo dėl Seimo nario Mindaugo Basčio veiklos išvados. Išvadose teigiama, kad parlamentaras veikė prieš Lietuvos valstybę. Už jas balsavo 93, prieš buvo 6 parlamentarai, susilaikė 16 Seimo narių. Balsavimuose išvadų nepalaikė tik socialdemokratai ir „tvarkiečiai“, „valstietis“ Stasys Jakeliūnas ir liberalas Kęstutis Glaveckas.