Skirk 1 % GPM mūsų federacijai !

infooMieli kolegos,

Šiais metais  yra galimybė skirti 1% nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio profesinei sąjungai. Jūsų parama bus panaudota Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos, į.k.191998645, veiklos stiprinimui, teisinių paslaugų kokybės gerinimui, federacijos narių mokymams bei draudimui.
 
 
 
Primename, kad pajamas turite deklaruoti iki šių metų gegužės 1 dienos. Kaip ir praėjusiais metais, 2% galite skirti mokykloms, darželiams, viešosioms įstaigoms ir t.t. (profesinei sąjungai šios paramos skirti jau nebegalite) ir 1%  - Jums patinkačiai politinei partijai. Taigi, iš viso galite skirti 4% nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio įvairiai paramai, iš kurios tik 1% skiriamas profesinei sąjungai.

Kviečiame paraginti savo kolegas, draugus ir artimuosius paremti mūsų fedreraciją, juk ,priešingu atveju,šios lėšos tiesiog liks nepanaudotos ir sugrįš į biudžetą.

Ačiū, kad esate su mumis !

Nuoširdžiai,

Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininkė Loreta Soščekienė
 
 
Paramą skirti galima:

  1. Elektroniniu būdu prisijungiant prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) ir užpildant prašymo formą FR0512 versija 04: https://deklaravimas.vmi.lt,
įrašyti Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos įmonės kodą – 191998645.

  1. Įteikiant prašymo formą tiesiogiai valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vietos skyriui kartu su gyventojų pajamų deklaracija;

  2. Nusiunčiant paštu į Valstybinę mokesčių inspekciją kartu su gyventojo pajamų deklaracija adresu: Neravų g. 8, LT-66257, Druskininkai.
  • Prašymo formą rasti galite čia – FR0512(4)
  • Mokesčio laikotarpį galite nurodyti ir ilgesnį: min. 2018 m., max. iki 2022 m.
Prievolę deklaruoti gautas pajamas turintys gyventojai turi tai padaryti iki gegužės 1 dienos, antraip prašymas pervesti paramos gavėjams nebus patenkintas.

Jeigu anksčiau, pvz., pernai prašyme nurodėte tam tikrai profesinei sąjungai skirti 2 procentus ilgesniam laikui, pvz., Iki 2020 m., šiemet vis tiek reikės iš naujo rašyti prašymą ir skirti 1 proc. pasirinktai profesinei sąjungai.

 
PRAŠYMO PILDYMO PAVYZDĮ PRIDEDAME:

Parama FR0512
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LTPF
2019-03-18