Veikla Lietuvoje

Įvyko pasienio profesinių sąjungų susitikimas

pasienisPraėjusią savaitę susitiko Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijai (LTPF) priklausančios pasienio pareigūnų profesinės sąjungos. Susitikimo metu aptartos svarbiausios aktualijos. Tarp jų daugiausia dėmesio skirta finansavimo klausimams; per pasienio pareigūnų vertinimus kylančioms problemoms; saugių darbo sąlygų užtikrinimui bei darbo laiko apskaitai. Taip pat diskutuota dėl asmeninių ryšio priemonių naudojimo darbe.
 

Su profsąjungų atstovais aptarti pareigūnų neeiliniai vertinimai

PAGDLiepos 31 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Mindaugas Kanapickas  susitiko su pareigūnų profesinių sąjungų atstovais. Susitikimo metu buvo gvildenami klausimai, susiję su valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos  pareigūnų neeiliniais vertinimais ir tolesniu jų vykdymu.
 
 

Kreiptasi dėl susidariusios važiavimo išlaidų nepriemokos suskaičiavimo ir išmokėjimo LTPF nariams

eurai visokieLietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija (LTPF), atsižvelgdama į tai, kad Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2019 m. gegužės 16 d. priėmė sprendimą administracinėje byloje Nr. I-8-520/2019 (proc. Nr. 3-66-3-00052-2018-6), kuriuo pripažino, kad „Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų, kurie pagal tarnybos pobūdį važinėja keleiviniu ar asmeniniu transportu tarnybiniais tikslais,

Susitiko su pareigūnų profesinių sąjungų atstovais

385 fa31b4a7ecd0e03163a7b471f5deb13aBirželio 19 d.  vyko susitikimas  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento  direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Mindaugas Kanapickas ir direktoriaus pavaduotojas Giedrius Sakalinskas susitiko su pareigūnų profesinių sąjungų atstovais.  LTPF atstovavo Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Algis Lisauskas ir Artūras Černiauskas.Federacijos dovanos LTPF nariams

ventiliatoriaiNorime pasidžiaugti, kad bent dalis Lietuvos probacijos tarnybos darbuotojų neperkais. LTPF nariams Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių regionuose nupirkome ir padovanojome visą autobusiukų stalinių ventiliatorių.
 
 
 
 

Susitikimas su VSAT prie LR VRM vadu R.Požėla

pozelaVakar, birželio 6 d., Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos atstovai susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadu Renatu Požėla, Veiklos ir biudžeto planavimo skyriaus vedėja Ilona Čepelioniene ir Imuniteto valdybos Pirmojo skyriaus viršininku Evaldu Skirmantu.